Galvanizli Yangın Merdiveni

Fırsat
-8%

Galvanizli Yangın Merdiveni

1.900,00 1.750,00

Yangın merdiveni ürünü metre kare fiyatına göre hesaplanmaktadır detaylı teklif almak için 05321317774 arayabilirsiniz.

Mevcut sürüm:: 50 adet stokta

Açıklama

Yönetmeliğe göre bazı binalarda galvanizli yangın merdiveni kullanılması gerekmektedir. Bu malzemenin içinde yer alan ürünlerin kullanılması için özel bir ruhsat alınması gerekir.

Ruhsat alınmazsa, bu çeşit yangın merdiveninin kullanılmasına izin verilmeyebilir. Maliyet açsından yüksek olan yangın merdivenleri, diğerlerine nazaran daha yüksek bir fiyata mal olacaktır. Galvanizli yangın merdiveni kullanımında gereken malzemelerin bulunması için projenin ve binanın bu merdiven şekline uygun olması gerekmektedir.

Yangın merdiveni konusunda her zaman doğru uygulamaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu uygulamalar nedeniyle yangın merdiveninin doğru biçimde monte edilmesinin sağlanması amacına uygun bir kullanım sağlayacaktır.

Montaj

Monte edilirken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Montajın uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Bir milimlik oynamalar bile ciddi sorunlara neden olabilir.
  • Binanın estetiğine uygun olarak tasarlanmalıdır. Çünkü dış çevreden de güzel görünmesi gerekmektedir.
  • Mümkün olduğunca arka cepheye monte edilmesi gereken bu sistemler, gerekirse ferforjelerle desteklenebilir.

Yasal yönetmeliğe göre binadaki kat sayısına uygun olarak ne şekilde uygulanması gerektiği detaylı biçimde iletilen yangın merdivenleri, doğru biçimde uygulanarak hem göze hem de estetiğe hitap edebilmelidir.

Nerelerde Kullanılır?

İş yerlerinde ana okullarında ve evlerde tercih edilebilir. Aslında doğru bir proje yapıldığında her türlü yapıda tercih edilebilir.

Birçok kişinin tercih ettiği Z tipi yangın merdiveni doğru kullanıldığında yangından kaçış konusunda yüksek bir mukavemet sağlayacak ölçüde sağlam olacaktır.

Ek bilgi

Ağırlık 23 kg
Boyutlar 12 × 31 × 23 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Galvanizli Yangın Merdiveni” için yorum yapan ilk kişi siz olun