Yangın Merdiveninde Kullanılan Metaller

Yangın Merdiveninde Kullanılan Metaller

Yangın Merdiveninde Kullanılan Metaller

Yangın merdiveni imalatı yapan firmamız yangın merdiveninde kullanılan metaller konusunda tüm standartlara uygun üretim yapmaktadır.

Yangın merdiveni, binaların ve yüksek yapıların en önemli güvenlik bölümlerinden biri olmaktadır. Yangın merdiveni hakkında mevzuat ve yönetmelikler bulunmaktadır. uygun yapılmayan veya kaliteli olmayan ve güvenlik standartlarını taşımayan yangın merdivenleri kullanıma açılmamaktadır. Firmamız konusunda ilk akla gelen firmalardan olmaktadır. Alanında uzman ve mevzuat bilgisi yüksek personellerimiz ile yapınıza ve mevzuata en uygun yangın merdivenini yapmaktadırlar.

Yangın Merdiveninde Kullanılan Metaller

Hangi Metaller Kullanılır?

Yangın merdiveninde kullanılan metaller kadar aynı zamanda diğer unsurlar da önem taşımaktadır. Bu nedenle tüm prosedürleri önceden belirlenmektedir. Çünkü yangın merdivenleri bir süs değil, binanın en önemli güvenlik unsurlarında biridir. Sadece yangın değil, diğer tabii afetlerde de kullanılmaktadır.

Yangın merdiveninde kullanılacak malzemeler şu şekilde sıralanabilir.

  • Tüm ürünler TSE, EN ve DIN kalite belgeli olmak zorundadır.
  • Ana taşıyıcıların en az 120*120=5 mm kalınlığındaki malzemeden üretilmesi zorunludur.
  • Basamak boyutları100*25*3*2 olmalıdır.
  • Yangın merdiveninin sahanlık ve basamak sacları minimum 4/5 mm baklava desenli saclardan olmalıdır.
  • Yağmur ve karlı havalarda kaçarken kaymayı engelleyen malzemeden üretilmelidir.
  • Basamak ve platform taşıyıcı karkası uygun kalınlığına sahip demir ile üretilmelidir.

Tüm bu hususları göz önünde bulunduran alanında uzman olan çalışanlarımız sizlerin ve sevdiklerinizin hayatı için en iyisini üretmektedir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz an bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından yerine getirilecektir.

Mevzuata Uygun Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni mevzuatı geniş ve dikkat edilmesi gereken mevzuatlardan bir tanesidir. Binanın en önemli güvenlik alanı olan yangın merdivenlerinin sağlam ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet vermektedir. Kaliteli ve profesyonel işçilik ile birlikte yürürlükteki yasalar çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Yangın merdiveni ile ilgili herhangi bir ihtiyacınız olduğu an firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz geri kalan tüm işlemleri ve işleri sizlerin yerine yapacak ve hizmet verecektir.

Pinterest

İletişim

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir